Zostań Partnerem

Fundacji

Każda firma jest inna dlatego każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa. Decydując się na współpracę i regularne wsparcie naszych podopiecznych możesz wybrać dowolną, preferowaną przez Twoją firmę formę przekazania wsparcia:

• wsparcie finansowe lub oferta szkoleniowa wspólnie wybranego celu, ważnego z punktu widzenia celów realizowanych przez Fundację
  • objęcie opieką wybranego podopiecznego np. w postaci stażu zawodowego, praktyk czy ofert pracy  (na przykład ze względu na wykształcenie)
  • inne działania spójne z komunikacją firmy

W ramach współpracy oferujemy m.in:

• umieszczenie logo Twojej firmy w materiałach promocyjnych Fundacji np. na ulotkach, plakatach, rollupie
  • zamieszczenie logo firmy na  stronie internetowej Fundacji oraz w zakładce blog na stronie  – broadwaybeauty.pl (Średnio 70 000 wyświetleń strony na miesiąc)
  • specjalne podziękowania w zakładce partnerzy/podziękowania –
  • promocyjny post w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • lokowanie produktu w relacjach lub postach na Facebook i Instagram,
  • umożliwieniu partnerowi uruchomienia podczas imprez i wydarzeń  stoiska promocyjnego dotyczącego firmy,
  • lokowanie banneru/rollupa Twojej firmy na zdjęciach z danego wydarzenia lub treningu,
  • zgodę na używanie logo Fundacji w działaniach marketingowych i promocyjnych Twojej firmy.