Monika

Przedstawiamy jedną z naszych podopiecznych Fundacji -Monikę💞. Wspominaliśmy, że pomoc udzielana przez Broadway Beauty jest kompleksowa i indywidualnie dopasowana do potrzeb samotnej mamy.

Monika ma 42 lata, cudowną i pełną energii córkę , która w tym roku skończyła 11 lat. Obie Panie mieszkają w domu rodziców Moniki.

Nasza uczestniczka zakwalifikowała się i podjęła decyzję o uczęszczaniu do dwuletniej Policelanej Szkoły Kosmetycznej Broadway Beauty w Katowicach. Monika odcięła grubą kreską to co zdarzyło się w jej przeszłości i z wielką wiarą, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem staje się coraz pilniejszą uczennicą!

Trzymamy kciuki mocno za Monikę, wspieramy z całego serca i nie pozwolimy żeby cokolwiek przeszkodziło jej w realizacji marzeń💘
#fundacjaparasol #samotnemamy