Agata

Pani Agata dołączyła do grona podopiecznych Fundacji Parasol w Katowicach. To cudowna mama trójki kochanych dzieci: 14miesięcznej Łucji, 6letniego Nikodema i 8letniej Kingi. Agata trafiła do nas z powodu ciężkiej walki jaką stoczyła, a nawet wciąż toczy ze swoim mężem. Ostatnie 10lat swojego życia poświęciła na opiekę nad dziećmi, iż mieszkając z dala od najbliższej rodziny, nie mogła liczyć na ich pomoc.

Od pewnego czasu interesuje się branżą kosmetyczną. Pierwszym krokiem jaki uczyniła w tym kierunku był kurs stylizacji rzęs. Już wtedy stwierdziła, że nie chce na tym poprzestać, iż dostrzega potencjał tej branży i chce z nią związać przyszłość.

Agata jest osobą kreatywną, otwartą na drugiego człowieka. Tą cechę uważa za swoją najlepszą, iż komunikatywność jest potrzebna niemalże w każdym aspekcie życia.

Gdy zapytaliśmy Agaty o jej największe marzenie, odpowiedziała: „ Aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Wydostać się z piekła, które zgotował mi mąż, stać się niezależna kobietą, która jest w stanie zapewnić godny byt dzieciom i popatrzeć w lustro i powiedzieć DAŁAŚ RADĘ, JESTEŚ WARTOŚCIOWĄ KOBIETĄ(…)” . Niezmiernie się cieszymy, że możemy w tym pomóc.

Dzięki Fundacji, Agata odbyła szkolenia z henny pudrowej oraz makijażu permanentnego. Wierzymy, wspieramy i mocno trzymamy kciuki, żeby się udało w dalszej realizacji planów!