Daria

Pani Daria piękna, ambitna i młoda, czyli nasza kolejna wspaniała podopieczna Fundacji Parasol. Cudowna osoba, która jest mamą 5-letniego synka Franka i 4-letniej córeczki Oliwki.

Swoją niesamowitą osobowością wzbudziła w nas ogrom emocji. Pani Daria początkowo wybrała studia o specjalizacji architektura krajobrazu, jednak nie było jej pisane pracować w tym zawodzie. Od zawsze serce podpowiadało jej by, kierowała się w kierunku branży beauty – chciała by jej los podążał właśnie tą drogą. Odkrywając samą siebie teraz wie co tak naprawdę przynosi jej radość. Możliwość dawania kobietom poczucia własnej wartości i pewności siebie poprzez odpowiednio wykonany makijaż oraz stylizację brwi i rzęs.

Cieszymy się, że Pani Daria nie wytrąciła swojej życiowej energii, tylko wręcz przeciwnie próbuje walczyć o lepszą wersję siebie poprzez rozwój w zakresie szkoleń makijażu permanentnego. Przed nią pracowity czas, ale pamiętajmy, że niemożliwe staje się możliwe, dlatego warto dążyć do realizacji swoich marzeń. A my w pełni jej w tym pomożemy!

Ogromnie wierzymy w to, że nowy kierunek będzie kształtował jej umiejętności, a efektywna chęć rozwoju zostanie z nią na zawsze.