Patrycja

Podopieczną Akcji „Parasol” w Krakowie jest przesympatyczna i empatyczna Patrycja. Pomagamy jej w powrocie do porzuconej edukacji w kosmetycznym kierunku. Patrycja jest silną kobietą i mimo wszystko nie poddaje się. Ma wiele pasji i zainteresowań: psychologia, wizaż, stylizacja paznokci, makijaż permanentny, kosmetologia oraz szycie. Obsługi maszyny do szycia jej nie nauczymy, ściegów za dużo nie znamy ale zrobimy co tylko w naszej mocy aby przekazać jej wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia dochodowego biznesu.

Nasza podopieczna jest bardzo utalentowana i w naszych szkoleniach bardzo pomaga jej zmysł artystyczny, wrodzone umiejętności manualne. Bardzo ją cieszy gdy coś tworzy i pomaga innym poprzez swoje stylizacje.

Patrycja wierzy w siebie i swoje siły! „Nigdy się nie poddawajmy”. Takie słowa chce przekazać wszystkim samotnym mamom. Dzieci to najwspanialsze co mamy ale czasem zapominamy o sobie i o wspólnym szczęściu. Pamiętajcie aby być wytrwałym w tym co się robi i ciężko pracować na sukces. Nic nie przychodzi łatwo ale bo burzy zawsze przychodzi słońce.