Agata

Agata, podopieczna naszej fundacji to 34 letnia mama 9 letniej Nadii, którą od narodzin wychowuje sama. Jako mama spełniła swoją rolę wychowując szczęśliwą i pewną siebie córkę, teraz nadszedł czas dla niej. Zgłaszając się do Fundacji Parasol zdecydowała się na zmiany w swoim życiu i między innymi na rozpoczęcie dalszej nauki. Agata zakwalifikowała się do programu i od września 2021r. jest słuchaczką Szkoły Policealnej International Beauty School Broadway Beauty na kierunku- Technik Usług Kosmetycznych.

Pozytywne nastawienie i chęć rozwijania swoich umiejętności sprawiają że Agata zapowiada się na profesjonalną kosmetyczkę. Trzymamy kciuki 🙂 I wspieramy z całych sił. Cieszymy się, że jest z nami i spełnia swoje marzenia. Dla siebie i dla córeczki.